Warunki wymiany towaru.

Aby wymienić towar na inny model odeślij go na adres sklepu:
Medimas.pl
ul. Kolejowa 19
40-601 Katowice
Polska

Przy wymianie towaru prosimy pobrać formularz wymiany, wypełnić i odesłać wraz z towarem na nasz adres.
Kliknij tutaj, aby pobrać formularz.

Sklep zwróci na Twoje konto bankowe kwotę odpowiadającą wartości odesłanych towarów. W międzyczasie, lub po informacji o otrzymaniu przez nas Twojej przesyłki, złóż nowe zamówienie na produkty, które Cię interesują.

- Jeżeli w nowym zamówieniu wybierzesz płatność z góry, zamówienie zostanie wysłane kiedy otrzymamy Twój zwrot oraz kwotę za wysyłkę. Pamiętaj o dopłacie za koszt nadania wymienianego towaru w wysokości 15zł.

- Jeżeli wybierzesz płatność przy odbiorze wyślemy je, nie czekając na zwracany towar. UWAGA! Kwota pobrania nie będzie uwzględniała Twojego zwrotu. Pieniądze za odesłany towar prześlemy na Twoje konto bankowe w momencie otrzymania Twojego zwrotu lub będziesz mógł/mogła przeznaczyć je na kolejne zamówienie. Raporty zwrotów zamykane sa do 7 dni.

Każda wymiana i reklamacja traktowana jest jako zwrot zamówienia i zależnie od przyczyny zwrotu zostaną zwrócone środki na Twoje konto w sklepie same artykuły lub z kosztem wysyłki w przypadku reklamacji wadliwych albo niezgodnych z zamówieniem artykułów.

Warunki zwrotu towaru

Każdemu klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Medimas.pl przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej.

Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:
Medimas.pl, ul. Kolejowa 19, 40-719 Katowice lub na adres e-mail sklep@medimas.pl

Termin:
Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 30 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej. Termin 30 dni jest dobrowolnym gestem ze strony sklepu internetowego Medimas.pl, ustawa obowiązująca przewiduje 10 dni na skorzystanie z możliwości zwrotu towaru.

Zwrot świadczeń:
W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:
Medimas.pl, ul. Kolejowa 19, 40-601 Katowice

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Skytrax Adam Ryborz ul. Kolejowa 19, 40-601 Katowice świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

Wyłączenie prawa odstąpienia:
Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
- rozpoczęcia - za zgodą konsumenta świadczenia usług przez Medimas.pl, ul. Kolejowa 19, 40-601 Katowice przed upływem terminu 30 od od zawarcia umowy.
- świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.

Gwarancja

Do odpowiedzialności sprzedawcy za wady towaru oraz uprawnień konsumenta z tego tytułu stosuje się ustawę z dnia 27 lipiec 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (dz.u. nr 141 poz.1176 ze zmianami). W przypadku niezgodności towaru z umową reklamację należy zgłosić na adres podany na stronie internetowej.


Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...