Chińskie bańki silikonowe antycellulitowe

Silikonowe bańki chińskie przeznaczone do wykonywania masażu. Regularne wykonywanie masażu pozwala na zmniejszenie cellulitu oraz poprawę jędrności skóry. Można je też wykorzystywać do tradycyjnej chińskiej terapii w celach leczniczych. Łatwo utrzymać je w czystości.

Indeks: S04D

Stan: Nowy produkt

Producent:

W magazynie

34,99 zł
brutto

Ilość

Więcej informacji

Silikonowe bański chińskie swoją popularność zawdzięczają skutecznej walce z cellulitem. Jeśli masaże z ich wykorzystaniem są wykonywane regularnie działają szybko i skutecznie. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi masażu bańkami potrafią przynieść efekty już po kilku zabiegach. Silikonowe bańki chińskie można wykorzystywać też w celach leczniczych. Bardzo dobrze sprawdzają się podczas leczenia przeziębienia, grypy, czy nadciśnienia.

Jak działają silikonowe bańki chińskie?

Masaż bańką chińską polega na zasysaniu kawałka skóry poprzez ściśnięcie bańki w dłoni, a następnie przyłożenie jej do ciała i rozluźnienie ucisku. Gdy uda się odpowiednio zassać bańkę do skóry, można przejść do wykonywania podłużnych lub kolistych ruchów w kierunku węzłów chłonnych. Przed masażem warto nasmarować ciało oliwką, która znacznie ułatwi przesuwanie bańki po skórze. Pierwsze zabiegi mogą wydawać się nieco bolesne, szczególnie jeśli skóra zassie się zbyt mocno. Wtedy należy podważyć bańkę palcem, aby wpuścić do środka nieco więcej powietrza. To sprawi, że uda nam się uniknąć siniaków lub tak zwanych „malinek”. Przyssanej bańki nie należy też zostawiać w jednym miejscu. Od razu należy przejść do wykonywania masażu.

Produkty powiązane

 • 34,99 zł W magazynie

  Kolor

  Uniwersalny i wygodny półwałek rehabilitacyjny pozwalający na rozluźnienie napięcia w obrębie pleców. Zapewnia komfort leżenia. Ułatwia wykonywanie refleksoterapii stóp i masażu kończyn. Jest odporny na użytkowanie. Uznany za wyrób medyczny, posiada oznakowanie CE.

  34,99 zł
 • 17,99 zł W magazynie

  Rozmiar

  Jednorazowe, higieniczne, miękkie prześcieradło wykonane z włókniny. Chroni tapicerkę leżanki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. W przeciwieństwie do papieru nie rozmaka i nie rozrywa się. Przeznaczone do gabinetów masażu, lekarskich, zabiegowych i do SPA.

  17,99 zł

Recenzje

Napisz recenzję

12 innych produktów w tej samej kategorii: