Stoły do masażu

Stoły do masażu  

Produkty Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

 • 389,00 zł W magazynie

  Kolor

  Dwusegmentowy, drewniany stół do masażu o wytrzymałej konstrukcji. Przeznaczony do masażów, zabiegów rehabilitacyjnych oraz kosmetycznych. W zestawie torba transportowa z kółkami oraz niezbędne akcesoria. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  389,00 zł
 • 529,00 zł W magazynie

  Kolor

  Dwusegmentowy, aluminiowy stół do masażu o bardzo wytrzymałej i stabilnej konstrukcji. Bardzo lekki i szeroki, jego waga to 10 kg. Idealny do masażów i zabiegów wykonywanych mobilnie. W zestawie torba transportowa z kółkami. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  529,00 zł
  (1)
 • 549,00 zł W magazynie

  Kolor

  Profesjonalny, aluminiowy stół do masażu ULTRA3 to bardzo wytrzymały, trzy-sekcyjny stół, którego rama w całości została wykonana z aluminium. Zapewnia dużą stabilność oraz wysoką wytrzymałość na intensywne użytkowanie. W zestawie znajduje się torba z kółkami oraz niezbędne ...

  549,00 zł
 • 429,00 zł W magazynie

  Kolor

  Dwusegmentowy, drewniany stół do masażu o wytrzymałej konstrukcji. Przeznaczony do masażów, zabiegów rehabilitacyjnych oraz kosmetycznych. W zestawie torba transportowa z kółkami oraz niezbędne akcesoria. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  429,00 zł
 • 549,00 zł W magazynie

  Kolor

  Drewniany dwusekcyjny stół do masażu z grubą pianką i aluminiowym zagłówkiem. Najlepsze materiały użyte w produkcji sprawiają, że stół prezentuje się wyjątkowo. Doskonale sprawdza się jako stół stacjonarny, jest szeroki i stabilny. W zestawie niezbędne akcesoria oraz torba ...

  549,00 zł
 • 439,00 zł W magazynie

  Kolor

  Trzysegmentowy, drewniany stół do masażu o wytrzymałej konstrukcji. Regulowana sekcja ułatwia przyjęcie odpowiedniej pozycji nóg lub tułowia. W zestawie torba transportowa z kółkami oraz miejscem na wałek lub prześcieradło. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  439,00 zł

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów


Stoły do masażu

Stoły do masażu to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia w gabinetach rehabilitacyjnych oraz salonach kosmetycznych. Decydując się na zakup, warto rozważyć, jakie są najważniejsze cechy tego produktu. Dobre stoły do masażu powinny cechować się przede wszystkim odpowiednią szerokością, która zapewni wygodę klientowi, ale nie utrudnić pracy masażyście. Powinny być też wykonane z trwałych materiałów, które zapewnią wysoką wytrzymałość oraz stabilność stołu. Stół do masażu ma też gwarantować komfort podczas zabiegów, więc dobrze, jeśli będzie posiadać zagłówek z regulowaną wysokość i specjalnie przygotowany otwór na twarz. Dodatkowo, aby ułatwić Ci transport stołu do masażu w przypadku wizyt domowych, do każdego składanego stołu dostępnego w ofercie naszego sklepu otrzymasz specjalną torbę transportową.

Sklep Medimas.pl - Stoły do masażu

Stoły do masażu dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mają one za zadanie wspomagać pracę rehabilitanta lub masażysty. Zapewniają też komfort pacjentowi, który podczas zabiegu będzie mógł odpowiednio się zrelaksować. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych podczas produkcji sprawiło, że sprzedawane przez nas stoły cechują się najwyższą wytrzymałością, na którą udzielamy 2-letniej gwarancji.


Dlaczego warto rozważyć zakup składanego stołu do masażu?


Składane stoły do masażu to idealny produkt do niedużych gabinetów masażu oraz salonów kosmetycznych. Dzięki swojej składanej konstrukcji w chwili, gdy nie będzie potrzebny do pracy, nie zajmie zbyt dużo miejsca na małych powierzchniach. Dzięki temu w gabinetach rehabilitacyjnych po wykonaniu masażu pozwoli na uzyskanie miejsca niezbędnego do wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych.  Składane stoły do masażu to też świetne rozwiązanie dla osób, które swoje usługi chcą świadczyć również w domach klientów. Często przydaje się to w przypadku, gdy klient ze względu na swój stan zdrowia nie będzie mógł pojawić się w gabinecie rehabilitacyjnym.

Jak wybrać stół do masażu na wizyty domowe?

Stół do masażu, który ma być przeznaczony do pracy podczas wizyt domowych, powinien posiadać składaną konstrukcję, która po złożeniu pozwoli na umieszczenie stołu w samochodzie. Wybrany stół do masażu powinien być też lekki tak, by można było go łatwo przenosić. W przypadku masywniejszych i cięższych stołów do masażu warto upewnić się, czy do stołu dołączony jest odpowiedni pokrowiec z kółkami, który pozwoli na ciągnięcie stołu po ziemi. Wszystkie stoły do masażu w naszej ofercie posiadają w zestawie torby do transportu.


Jak wybrać stół do masażu do gabinetów stacjonarnych w sklepie Medimas.pl


Decydując się na zakup stołu do pracy w gabinecie stacjonarnym, warto rozważyć aluminiowe stoły do masażu lub stoły wykonane z naturalnego drewna. Aluminiowe stoły do masaży charakteryzować się będą znacznie niższą wagą oraz wysoką wytrzymałością. Drewniane stoły do masażu będą za to nieco cięższe, ale będą wyróżniać się przyjaznym, naturalnym designem, który może mieć duże znaczenie w gabinetach masażu relaksacyjnego. Zapraszamy do zakupu stołów do masażu w sklepie Medimas.pl

Najważniejsze cechy stołów do masażu


Stoły do masażu są projektowane tak, by zapewniać wysoki komfort klientowi. Nie powinny być jednak zbyt szerokie, aby nie utrudniać pracy rehabilitantowi lub masażyście. Dlatego też stoły do masażu powinny posiadać dużo opcji regulacji np. wysokości stołu lub kąta nachylenia poszczególnych elementów. Duże znaczenie mają też materiały wykorzystane do ich produkcji. Stół do masażu powinien być pokryty wytrzymałą skórą, którą w przeciwieństwie do materiału będzie można w prosty sposób utrzymać w czystości. Przy wykonywaniu zabiegów ważne jest też to, aby stół do masażu posiadał specjalnie przygotowany otwór na twarz, który pozwoli klientowi na przybranie wygodnej pozycji.