Znaleziono: 34 produktów.

Stoły do masażu 

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Profesjonalne stoły do masażu

Wysokiej jakości stół do masażu znacząco wspomaga postępy rehabilitacyjne. Przy jego wyborze powinno się zwrócić uwagę na kilka najważniejszych cech i właściwości. Dobre stoły do masażu powinny być odpowiednio szerokie, bardzo stabilne, wykonane z trwałych materiałów i dobrej skóry ekologicznej, muszą być wygodne i komfortowe dla pacjenta. Warto też sprawdzić, czy stół jest wyposażony w funkcje ułatwiające masażyście i terapeucie sprawne oraz profesjonalne działanie medyczne. Przede wszystkim regulowany zagłówek i podłokietnik, regulowaną wysokość oraz torbę do transportowania łóżka.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie wyselekcjonowane produkty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Oferowane przez nas łóżka do masażu zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych. Większość z nich dostępna jest w różnych wariantach technicznych oraz w szerokiej palecie barw. Do każdego z oferowanych produktów dodawana jest wygodna torba na ramię wyposażona dodatkowo w kółka. Na sprzęt, który znajduje się w naszym sklepie udzielamy dwuletniej gwarancji.

Należy pamiętać, że dobry wybór łóżka będzie nie tylko wspomagał pracę rehabilitanta, ale przede wszystkim zapewni wygodę dla pacjenta oraz pozytywnie wpłynie na wystrój gabinetu rehabilitacyjnego.

Bogata oferta

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę najwyższej jakości produktów, zwłaszcza lekkie stoły do masażu, których konstrukcja i waga ułatwiają przemieszczanie, składanie oraz transport, składane stoły do masażu, a także wiele innych produktów medycznych. Wszystkie zostały wykonane ze szczególną dokładnością oraz wyjątkową starannością. Składany stół do masażu przeznaczony jest dla osób, które świadczą swoje usługi również poza gabinetem. Często bywa tak, że pacjent nie jest w stanie dotrzeć ze swojego domu do gabinetu. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się przenośne stoły do masażu. Umożliwiają one wykonanie zabiegów w domu pacjenta, nie stwarzając przy tym – dzięki swoim gabarytom oraz lekkiej konstrukcji – jakichkolwiek problemów podczas przewozu. W zależności od potrzeb naszych klientów, możemy zaoferować aluminiowe stoły do masażu lub stoły wykonane z naturalnego drewna. Pierwsze z nich charakteryzują się znacznie niższą wagą. Drewniane stoły do masażu są nieco cięższe, ale wyróżnia je naturalny i przyjazny dla otoczenia design.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto szereg produktów oraz akcesoriów niezbędnych do wykonywania profesjonalnej rehabilitacji pacjenta. Podobnie jak łóżka do masażu, także i inne z oferowanych produktów spełniają wszystkie normy warunkujące dopuszczenie ich do obrotu medycznego. Przy ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najnowsze rozwiązania technologiczne, które gwarantują komfort dla klienta i optymalne warunki pracy dla terapeuty i masażysty.

Bez względu na to, czy potrzebna jest Państwu kozetka rehabilitacyjna, profesjonalne, stacjonarne łóżko do masażu czy lekki stół do masażu na rehabilitacje wyjazdowe, w naszej ofercie znajdą Państwo z pewnością model spełniający wszelkie wymagania. Za skorzystaniem z naszego sklepu przemawiają też atrakcyjne ceny, duża dostępność towarów oraz bezzwłoczna wysyłka zamówień, dokonywana w ciągu 24 godzin.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...