Znaleziono: 7 produktów.

Materace rehabilitacyjne 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Materace rehabilitacyjne – dla naszego zdrowia

Ważnym elementem sali rehabilitacyjnej są maty oraz materace do ćwiczeń, wspomagające rehabilitację naszego ciała. Ćwiczenia rehabilitacyjne wymagają od pacjentów samozaparcia oraz wzmożonej pracy. Aby przebieg rehabilitacji był prawidłowy, a dochodzenie do pełnej sprawności skuteczne i szybkie, wartoużywać różnych, akcesoriów oraz sprzętów, które będą wspierać ten proces i ułatwiać wykonywanie zaleconych ćwiczeń. Niektóre z nich muszą być wykonywane w pozycji leżącej, na twardym podłożu gdyż tylko wtedy można liczyć na dobry efekt i niepogłębianie urazów kręgosłupa lub innych części ciała. Nie można ich jednak wykonywać bezpośrednio na podłodze, dlatego warto zwrócić uwagę na materace do ćwiczeń.

Bogata oferta

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką ofertę produktów, wśród których na szczególną uwagę zasługują profesjonalne materace do rehabilitacji. Poszczególne modele odznaczają się przede wszystkim odmiennymi rozmiarami oraz kolorami. Dostępne są materace w kolorze zielonym, bordowym, granatowym, pomarańczowym i beżowym. Każdy z nich posiada formę trzyczęściową, co oznacza, że można go łatwo złożyć po zakończonej pracy. Problemów nie sprawia też jego przechowywanie lub transport. Dodatkowo do każdego materaca dodajemy specjalną, wytrzymałą torbę. Tego rodzaju materace rehabilitacyjne bardzo często wykorzystywane są w dużych salach rehabilitacyjnych, a także jako niezbędny element wyposażenia osoby wykonujące zawód masażysty mobilnie. Taka forma materaca sprzyja jego transportowaniu do domu pacjenta.

Wykonanie i materiał

Materac rehabilitacyjny powinien być wykonany z największą starannością. Nie może pękać, nie powinien ulegać rozpruciu na szwach, a także wybijaniu lub zbijaniu się materiału wewnątrz. Wszystko to powodować może duży dyskomfort u osoby rehabilitowanej. Oferowane przez nas materace zapewniają ponadto najwyższą higienę użytkowania – zwiększając komfort i wygodę pacjenta. Wykonane są z trwałego, opracowanego specjalnie na cele rehabilitacji materiału. Materace do rehabilitacji wypełnione są pianką o grubości 4 cm, co gwarantuje optymalne warunki do wykonywania ćwiczeń. Po rozłożeniu długość materaca wynosi 200 cm, a szerokość 120 cm. Oferowane przez nas produkty opatrzone został certyfikatem jakości, potwierdzającym wykonanie ich z najwyższej jakości materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - nie tylko materacy, ale także specjalistycznego sprzętu do salonów rehabilitacyjnych i kosmetycznych. Oferujemy konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz szybką wysyłkę w ciągu 24 godzin. 

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...