Znaleziono: 21 produktów.

Krzesła do masażu 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Profesjonalne krzesła do masażu

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdą też Państwo profesjonalne krzesła do masażu. Dzięki dobrze dobranemu sprzętowi możliwe jest odpowiednie ułożenie ciała klienta, co z kolei przekłada się na sprawność i bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu. W swojej działalności skupiamy się na dystrybucji produktów marki Medimas - sprawdzonego i cenionego na rynku producenta sprzętu medycznego. Wszystkie krzesła do masażu wykonane są z największą starannością, z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Pozwala to zagwarantować wydajną i komfortową pracę każdemu masażyście i rehabilitantowi - bez względu na stopień jego zaawansowania oraz doświadczenie. Oferowane przez nas krzesła idealnie nadają się do pracy z górnymi partiami ciała - głową, szyją, a także z tułowiem. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i niskiej wadze problemu nie sprawia także ich transport do domu pacjenta.

Co oferujemy?

Naszym klientom oferujemy składane krzesła do masażu, profesjonalne krzesła aluminiowe, a także klęczniki i klękosiady - krzesła, które zapewniają prawidłową postawę przy siedzeniu. Wszystkie sprzęty posiadają niezbędne certyfikaty jakości, a ponadto są wygodne, bardzo praktyczne i stabilne. Krzesła składane drewniane wykonane są z drewna bukowego oraz obite wysokiej jakości skórą ekologiczną.

Wszystkie z dostępnych u nas krzeseł wyposażone zostały w regulowane zagłówki i podłokietniki. Do każdego zakupu dodajemy też praktyczną torbę na ramię - idealną do przenoszenia sprzętu dla mobilnych masażystów. Waga krzeseł w zależności od ich rodzaju, nie przekracza 10 kg. Gwarantujemy ponadto niskie ceny oraz bardzo szybką wysyłkę, nieprzekraczającą 24 godzin.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...