Znaleziono: 8 produktów.

Fotele kosmetyczne 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Fotele kosmetyczne dla każdego

Fotel należy do niezbędnych elementów wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Powinien on być komfortowy i wygodny – tak, aby każdy klient mógł poczuć się zrelaksowany i spokojny. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne fotele do każdego salonu SPA, salonu kosmetycznego oraz salonu masażu. Do najpopularniejszych modeli należą fotele hydrauliczne oraz elektryczne, które stworzone zostały z myślą o komforcie klienta oraz zapewnieniu jak największej funkcjonalności.

Funkcjonalność foteli

Oferowane przez nas fotele wyróżnia wiele cech. Przede wszystkim jest to funkcjonalność. Posiadają one sterowanie elektroniczne wysokości oraz oparcia fotela, a także regulację kąta nachylenia siedziska oraz podnóżka. Przygotowane są do profesjonalnej pracy w każdych warunkach, niezależnie od wagi i wzrostu klienta. Niewątpliwą zaletą naszych foteli jest również ich stylistyka. Każdy model wyróżnia się ciekawym wzornictwem i stylistyką, gwarantując jednocześnie – z uwagi na wykorzystanie w procesie produkcyjnym jedynie wysokiej jakości materiałów – ponadprzeciętną trwałość i wytrzymałość. Fotele wykończone zostały elementami wykonanymi z drewna, które w razie potrzeby można także zdemontować. W zagłówkach foteli znajdują się otwory, które umożliwiają wykonanie masażu głowy.

Fotele kosmetyczne wykonane zostały z łatwej w czyszczeniu i pielęgnacji ekoskóry, dzięki czemu problemu nie sprawiać będzie utrzymanie ich w absolutnej czystości. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych, spełniają one wszelkie normy i wymogi warunkujące dopuszczenie ich do obrotu na terytorium UE. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas fotele sprawdzą się w każdym salonie i będą służyły swoim nabywcom przez wiele lat. 

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...