Prześcieradła jednorazowe

Prześcieradła jednorazowe  

Produkty Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

 • 14,99 zł W magazynie

  Rozmiar

  Jednorazowe, higieniczne, miękkie prześcieradło wykonane z włókniny. Chroni tapicerkę leżanki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. W przeciwieństwie do papieru nie rozmaka i nie rozrywa się. Przeznaczone do gabinetów masażu, lekarskich, zabiegowych i do SPA.

  14,99 zł
 • 17,99 zł W magazynie

  Rozmiar

  Jednorazowe, higieniczne, prześcieradło wykonane z czarnej włókniny. Chroni tapicerkę kozetki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. Idealne do studia tatuażu. 3 warianty długości 50 - 90m, oraz szerokości 50 - 90cm. Perforacja co 40cm.

  17,99 zł
 • 21,99 zł W magazynie

  Kolor

  Jednorazowe, włókninowe podkłady pod twarz. Wykonane z miękkiej i delikatnej włókniny. Zapewniają wysoką higienę oraz wygodę podczas wykonywania zabiegów i masaży. W przeciwieństwie do papieru nie przemakają i nie rozrywają się. Są uniwersalne, a więc nadają się do każdego ...

  21,99 zł
 • 21,99 zł W magazynie

  Kolor

  Jednorazowy, higieniczny podgłówek na stół do masażu. Przeznaczony do wykorzystywania ze stołami bez wycięć na głowę lub z zagłówkiem w kształcie litery U. Zapewnia pacjentowi komfort podczas wykonywania zabiegu. Nie przemaka i nie rozrywa się. Posiada atest PZH.

  21,99 zł

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów


Prześcieradła jednorazowe

Gabinety lekarskie, fizjoterapii i zabiegowe oraz salony urody, czy SPA łączy jedna wspólna cecha. Wysoka jakość higieny, jaką powinny oferować swoim klientom i pacjentom. Dlatego przy codziennej pracy bardzo pomocne mogą okazać się jednorazowe prześcieradła z włókniny. Standardowe produkty z włókniny najlepiej sprawdzają się podczas zabiegów suchych i niejałowych. Są miękkie, dzięki czemu osoba, która na nich leży nie będzie odczuwać dyskomfortu. W przeciwieństwie do ręczników papierowych nie rozdzierają się i nie przyklejają do ciała. Dla osób wykonujących masaże przy użyciu olejów polecane będą za to jednorazowe prześcieradła z włókniny w wersji nieprzemakalnej, która dodatkowo pomoże ochronić łóżko do masażu przed tłustymi śladami z oleju. Podczas wykonywania zabiegu masażów warto korzystać również z jednorazowych podkładów pod twarz, które posiadają specjalny otwór.

Prześcieradła jednorazowe medyczne - Medimas.pl

Prześcieradła jednorazowe wykonane z miękkiej włókniny to produkty kierowane przede wszystkim do jednostek medycznych takich jak: szpitale, gabinety lekarskie oraz zabiegowe. Stosuje się je w trakcie badań lub zabiegów jako zabezpieczenie łóżek, kozetek oraz foteli zabiegowych przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Zapewniają też wysoką higienę podczas wizyt pacjentów. Prześcieradła z włókniny można też wykorzystywać do zabezpieczania specjalistycznego sprzętu medycznego przed kurzem i wilgocią. Świetnie sprawdzają się również jako jednorazowe zabezpieczenie łóżka lub materaców, podczas wykonywania czynności higienicznych takich jak micie pacjentów przy pomocy specjalistycznych środków na przykład w postaci kremu.

Jednorazowe prześcieradła z włókniny

Materiał, z którego zostały wyprodukowane jednorazowe prześcieradła, jest bardzo delikatny i nie powoduje podrażnień skórnych. Doskonale przepuszczają powietrze, przez co zapobiegają powstawaniu odleżyn, dzięki czemu nadają się również jako podkłady dla osób długo leżących. Prześcieradła jednorazowe z włókniny mogą również znaleźć zastosowanie w domu na przykład jako podkład podczas przepierania dziecka. Mogą okazać się przydatne również w salonach fryzjerskich, gdzie zabezpieczą fotel lub branie pacjenta przed ochlapaniem farbą, lub innymi specyfikami. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż ciągłe wymienianie klasycznych ręczników, które zostały poplamione na nowe.

Jakie są zalety jednorazowych podkładów z włókniny?

Przede wszystkim jednorazowe podkłady z włókniny mają bardzo szerokie zastosowanie i są tanie. Z powodzeniem sprawdzą się w domu, w jednostkach szpitalnych, czy salonach piękności. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwiej dopasować je konkretnie do swoich potrzeb, przykładowo do szerokości łóżka do masażu. Dobrze chronią łóżka, materace, kozetki, oraz wrażliwe sprzętu medyczne. Zapewniają też wysoką higienę oraz komfort. Ze względu na najwyższą jakość wykonania pomogą Ci spełnić nawet najbardziej restrykcyjne wymogi dotyczące sterylności i higieny.