Znaleziono: 14 produktów.

Prześcieradła jednorazowe 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Prześcieradła jednorazowe dla salonu kosmetycznego i do rehabilitacji

Salony kosmetyczne i rehabilitacyjne spełniać muszą restrykcyjne wymogi dotyczące sterylności i higieny - wymaga się od nich zachowania bezwzględnej czystości oraz higienicznych warunków. Jest to niezmiernie ważne dla wszystkich pacjentów odwiedzających terapeutów i lekarzy, rzutuje bezpośrednio na ich zdrowie, a także poczucie komfortu. Higiena i estetyka mają bowiem istotny wpływ na samopoczucie pacjentów. Jeżeli w salonie masażu lub salonie kosmetycznym panuje czystość, unosi się przyjemny zapach, a wystrój pomieszczeń wyróżnia się wśród innych salonów, klient będzie się czuć dobrze, komfortowo i spokojnie. W takiej sytuacji możemy mieć pewność, że powróci on do naszego salonu.

Nasza oferta

Do niezbędnych elementów wyposażenia każdego salonu kosmetycznego, salonu masażu czy salonu rehabilitacji należą prześcieradła w rolce. Prześcieradło w rolce, znane również jako prześcieradło higieniczne, nakładane jest każdorazowo na fotel lub łóżko przed każdym zabiegiem. Nie można bowiem dopuścić do sytuacji, w której zabieg kosmetyczny zostałby wykonany kilka razy na tym samym prześcieradle. Podkłady jednorazowe muszą być zmieniane z dużą częstotliwością, dlatego są jednym z produktów, które szybko się kończą. W naszej ofercie znaleźć można duży wybór prześcieradeł w różnych wymiarach. Wśród nich znajdą Państwo prześcieradła jednorazowe w standardowych wymiarach: 50cmx50m, 60cmx200m, 60cmx50m, 70cmx100m, 70cmx200m, 70cm50m oraz 90cmx200m. Jeden podkład higieniczny wystarcza na kilkadziesiąt zabiegów i idealnie sprawdzi się w salonach początkujących jak i profesjonalnych masażystów i terapeutów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się jedynie produkty najwyższej jakości oraz by trafiały one do Państwa w najszybszym możliwym terminie. Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin, zapewniając przy tym konkurencyjne ceny oraz możliwość zwrotu towaru w terminie 30 dni od jego zakupu. Jesteśmy przekonani, że wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie sprawdzą się idealnie w każdych warunkach, pozwalając Państwu na spokojne oraz profesjonalne wykonywanie swojej pracy. 

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...