Podkład higieniczny z włókniny - czarny

Jednorazowe, higieniczne, prześcieradło wykonane z czarnej włókniny. Chroni tapicerkę kozetki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. Idealne do studia tatuażu. 3 warianty długości 50 - 90m, oraz szerokości 50 - 90cm. Perforacja co 40cm.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

17,99 zł
brutto

Ilość

Więcej informacji

Prześcieradło jednorazowe z włókniny w rolce

Higieniczne prześcieradło jednorazowe w rolce. Prześcieradło medyczne Medimas wyprodukowane z polipropylenu z zastosowaniem technologii SPUNDBOND. Produkt bezpieczny i przyjazny dla skóry. Charakteryzuje się wysoką odpornością na rozwój grzybów i pleśni. Prześcieradła jednorazowe są nietoksyczne i podlegają recyklingowi. Jednorazowe prześcieradło flizelinowe zapewnia wysoki stopień higieny oraz jest warstwą ochronną dla obicia kozetki lekarskiej. Prześcieradło włókninowe zapewni utrzymanie obicia kozetki w czystości, oraz chroni przed przenoszeniem chorób skórnych.

Jednorazowe prześcieradła mogą być używane w szpitalach, gabinetach lekarskich, gabinetach masażystów oraz salonach kosmetycznych. Prześcieradło włókninowe posiada atest CE, oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej z Państwowego Zakładu Higieny. Prześcieradło przeszło pozytywnie testy dermatologiczne. Pozytywnie przeszło też testy dermatologiczne. Protokół z wynikiem testu dostępny w sekcji “do pobrania”.

Dzięki gramaturze 20g/m², prześcieradło flizelinowe się nie rwie; natomiast silna gęsta perforacja ułatwi oderwanie odpowiedniej długości. W przeciwieństwie do podkładów celulozowych, włóknina nie przykleja się do skóry i nie rozrywa, kiedy pacjent zmienia pozycję na kozetce. W ofercie dostępne różne warianty szerokości (50-90 cm) oraz długości (50-200 m). Najbardziej ekonomiczna (z najniższą ceną w przeliczeniu za metr bieżący prześcieradła) jest rolka jednorazowego prześcieradła medycznego o długości 200 m.

DOSTĘPNE WARIANTY

Szerokość: 50 cm 60 cm 70 cm 90 cm
Długość: 50 m 100 m 200 m 50 m 100 m 200 m 50 m 100 m 200 m 50 m 100 m 200 m
Indeks: P55A P51A P52A P65A P61A P62A P75A P71A P72A P95A P91A P92A

Dlaczego warto wybrać produkt marki Medimas

Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje prokonsumencki regulamin. W sytuacjach problematycznych, zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie korzystne dla obu stron.

Nasze prześcieradła jednorazowe są zarejestrowane jako wyrób medyczny I klasy.

Naszą rzetelność potwierdzają pozytywne opinie na portalu okazje.info

Instrukcja w języku polskim jest dostępna online. W przypadku zgubienia wersji papierowej, kopię znajdą Państwo w naszym e-shopie w dziale "Instrukcje" lub bezpośrednio obok opisu produktu.

Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z zakupu, mogą Państwo zakupiony towar zwrócić lub wymienić do 30 dni od momentu doręczenia paczki. W tym celu nie trzeba się z nami kontaktować; w przypadku niezadowolenia wystarczy odesłać towar wraz z dołączonym formularzem reklamacyjnym.

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: