Pokrycie włóknikowe na zagłówek do masażu

Jednorazowy, higieniczny podgłówek na stół do masażu. Przeznaczony do wykorzystywania ze stołami bez wycięć na głowę lub z zagłówkiem w kształcie litery U. Zapewnia pacjentowi komfort podczas wykonywania zabiegu. Nie przemaka i nie rozrywa się. Posiada atest PZH.

Indeks: P4Z

Stan: Nowy produkt

Producent:

W magazynie

29,99 zł
brutto

Ilość

Dane katalogowe

Model JEDNORAZOWY PODGŁÓWEK NA STÓŁ DO MASAŻU "U"
Ilość sztuk w opakowaniu 100
Dostępne kolory biały
Certyfikat CE zgodnie z dyrektywą Rady 93/42 / EWG oraz certyfikat medyczny
Długość 32 cm
Szerokość 37 cm
Ilość warstw 1
Gramatura 32 g / m2

Więcej informacji

Jednorazowe, higieniczne zagłówki do masażu. Wykonane z wysokiej jakości włókniny o gramaturze 32g/m2. Dobrej jakości materiał sprawia, że nagłówki nie rozdzierają się, chronią tapicerkę łóżka oraz zapobiegają przenoszeniu chorób skóry. Posiadają certyfikat CE, PZH i zostały poddane testom tolerancji skóry. Przeznaczone do wykorzystywania w miejscach, gdzie powinna zostać zapewniona zwiększona higiena. Są nietoksyczne i nadają się do recyklingu. Można wykorzystywać je na stołach, które nie posiadają otworu na twarz oraz na stołach i fotelach do masażu, które mają zagłówek w kształcie litery U.

Produkty powiązane

 • 499,00 zł W magazynie

  Kolor

  Składane, drewniane krzesło do masażu VIGOR. Pozwala na wykonanie profesjonalnego masażu w każdym miejscu. Jego składanie i rozkładanie jest niezwykle szybkie i proste. W zestawie znajduje się torba na ramie ułatwiająca transport. Wysoką jakość potwierdza oznakowanie CE. 

  499,00 zł
 • 599,00 zł W magazynie

  Kolor

  Rehabilitacyjne, aluminiowe krzesło do masażu DELTA z funkcją składania. Jest lekkie, więc idealnie nadaje się do transportu. W zestawie torba na ramię ułatwiająca jego przenoszenie. Odporne na intensywne użytkowanie, zostało zakwalifikowane jako wyrób medyczny i posiada ...

  599,00 zł
 • 549,00 zł W magazynie

  Kolor

  Trzysegmentowy, drewniany stół do masażu o wytrzymałej konstrukcji. Regulowana sekcja ułatwia przyjęcie odpowiedniej pozycji nóg lub tułowia. W zestawie torba transportowa z kółkami oraz miejscem na wałek lub prześcieradło. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  549,00 zł

Recenzje

Napisz recenzję

3 innych produktów w tej samej kategorii: