Gorące kamienie do masażu, bazaltowe z pudełkiem

Sprawdź zestaw 45 sztuk polerowanych kamieni bazaltowych do masażu w bambusowym pudełku. Do masażu całego ciała w tym głowy, twarzy i stóp. Długo trzymają ciepło.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

Aktualnie brak na stanie

249,00 zł
brutto

 • 64 szt
 • 45 szt

Więcej informacji

Bazaltowe kamienie do masażu

Bazaltowe kamienie do masażu marki MEDIMAS w bambusowym pudełku, znane również jako hot stones. W ofercie mamy dwa zestawy gorących kamieni: mniejszy - 45 kamieni wulkanicznych, oraz zestaw większy - 64 elementy (w tym 57 kamieni wulkanicznych oraz 7 kamieni czakralnych - zestaw ten waży ponad 7 kg). Różnorodność wymiarów kamieni do masażu, pozwala na ich wykorzystanie do wszystkich technik masażu gorącymi kamieniami. Jest to produkt z naturalnego bazaltu pochodzenia wulkanicznego, dlatego ma duże możliwości absorpcyjno-emisyjne ciepła.

Terapia gorącymi kamieniami ma za zadanie rozluźnienie napięcia, wprowadzenie poczucia odprężenia i wewnętrznego spokoju po przebytym stresie, regenerację po wysiłku, wzmocnienie odporności oraz stymulację układu krwionośnego i limfatycznego.

Zestaw bazaltowych kamieni do masażu znajduje się w praktycznym pudełku z drewna bambusowego, dzięki czemu łatwo o zachowanie porządku i przejrzystości - ułatwia to odpowiedni dobór kamieni do konkretnych zabiegów. Kupując kamienie do masażu należy zwrócić uwagę na masę całkowitą zestawu. Prezentowany profesjonalny zestaw gorących kamieni waży ponad 7kg.

Parametry zestawów kamieni do masażu

Typ kamieniaRozmiary64 szt45 szt
wielki - na kość krzyżową i splot słoneczny 11 cm x 7,5 cm x 3 cm 2 szt 1 szt
duży - do masażu pleców i nóg 7,5 cm x 5,5 cm x 2,7 CM 12 szt 8 szt
średni - do masażu rąk i ramion 7 cm x 5 cm x 2,5 cm 14 szt 14 szt
mały - do masażu głowy, twarzy i karku 3,8cm x 2,8 cm x 1,8 cm 15 szt 10 szt
pałeczki do refleksoterapii 7,8 cm x 3 cm x 1,8 cm 4 szt 2 szt
mały - do ułożenia pomiędzy palcami nóg 3,5 cm x 2,7 cm x 0,8 cm 10 szt 10 szt
kamienie czakralne 7 szt 0 szt
masa całkowita 7,3 kg 5,8 kg
gwarancja 2 lata

Zachęcamy do zakupu podgrzewacza do kamieni do masażu niezbędnego do podgrzania kamieni. Oferujemy dwa rodzaje podgrzewaczy kamieni bazaltowych: duży o dużej wydajności oraz mały - dla mobilnego masażysty.

Dlaczego warto wybrać produkty marki Medimas

Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje prokonsumencki regulamin. W sytuacjach problematycznych, zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie korzystne dla obu stron.

Naszą rzetelność potwierdzają opinie o naszym sklepie na portalu okazje.info

Instrukcja w języku polskim jest dostępna online. W przypadku zagubienia wersji papierowej, kopię znajdą Państwo w naszym sklepie w dziale "Instrukcje", lub bezpośrednio obok opisu produktu.

Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z zakupu, mogą Państwo zakupiony towar zwrócić lub wymienić do 30 dni od momentu doręczenia paczki. Nie trzeba się kontaktować z nami w tym celu; W przypadku niezadowolenia wystarczy odesłać towar wraz z dołączonym formularzem reklamacyjnym.

Produkty powiązane

 • 529,00 zł W magazynie

  Kolor

  Dwusegmentowy, aluminiowy stół do masażu o bardzo wytrzymałej i stabilnej konstrukcji. Bardzo lekki i szeroki, jego waga to 10 kg. Idealny do masażów i zabiegów wykonywanych mobilnie. W zestawie torba transportowa z kółkami. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  529,00 zł
  (1)
 • 21,99 zł W magazynie

  Kolor

  Jednorazowy, higieniczny podgłówek na stół do masażu. Przeznaczony do wykorzystywania ze stołami bez wycięć na głowę lub z zagłówkiem w kształcie litery U. Zapewnia pacjentowi komfort podczas wykonywania zabiegu. Nie przemaka i nie rozrywa się. Posiada atest PZH.

  21,99 zł
 • 21,99 zł W magazynie

  Kolor

  Jednorazowe, włókninowe podkłady pod twarz. Wykonane z miękkiej i delikatnej włókniny. Zapewniają wysoką higienę oraz wygodę podczas wykonywania zabiegów i masaży. W przeciwieństwie do papieru nie przemakają i nie rozrywają się. Są uniwersalne, a więc nadają się do każdego ...

  21,99 zł
 • 14,99 zł W magazynie

  Rozmiar

  Jednorazowe, higieniczne, miękkie prześcieradło wykonane z włókniny. Chroni tapicerkę leżanki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. W przeciwieństwie do papieru nie rozmaka i nie rozrywa się. Przeznaczone do gabinetów masażu, lekarskich, zabiegowych i do SPA.

  14,99 zł

Recenzje

Napisz recenzję

2 innych produktów w tej samej kategorii: