Znaleziono: 6 produktów.

Kamienie do masażu 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Kamienie do masażu – hot stones

Masaż gorącymi kamieniami przynosi bardzo korzystne rezultaty i jest uzupełnieniem kompleksowych działań fizjoterapeutycznych. Kamienie do masażu stosowane są w gabinetach odnowy biologicznej jak również w gabinetach masażu. Ich największą zaletą jest zwiększenie zdolności wysiłkowej organizmu.

Dlaczego masaż gorącymi kamieniami?

Zabiegi hot stones korzystnie wpływają na skórę, ułatwiając jej dotlenienie i poprawiając odżywienie. Mają też wpływ na tkankę mięśniową (poprawa elastyczności mięśni), na układ krwionośny i limfatyczny, a także na układ nerwowy (łagodzi objawy stresu). Z zabiegów z wykorzystaniem gorących kamieni korzystać powinny osoby cierpiące na otyłość, nerwice,długotrwały stres, zaparcia, stany pourazowe, choroby reumatyczne, a także niektóre schorzenia neurologiczne. Masaż może obejmować tylko niektóre części ciała, np. kończyny, plecy czy kark, lub też może być stosowany na całej powierzchni ciała.

Co oferujemy?

Proponujemy Państwu kamienie do masażu umieszczone w eleganckim, drewnianym, zamykanym pudełku. Zestaw kamieni do masażu zawiera 64 sztuki - są to kamienie bazaltowe o różnej wielkości, przeznaczone do pracy masażysty na każdej części ciała pacjenta. W naszym sklepie zakupić można nie tylko same kamienie, ale też sprzęty oraz akcesoria niezbędne do profesjonalnego wykonywania masażu. Wśród nich znajdą Państwo podgrzewacze do kamieni o różnych pojemnościach. Wykonane one zostały z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Każdy podgrzewacz do kamieni wyposażony jest w termostat i odznacza się – w porównaniu do podgrzewaczy elektrycznych – wysoką niezawodnością. W każdym zestawie znajduje się dodatkowo drewniana łyżka.

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić zarówno same kamienie lub podgrzewacze, jak i kamienie wraz z podgrzewaczem w komplecie. Gwarantujemy Państwu szybką wysyłkę zamówionego towaru, możliwość reklamacji do 30 dni od dnia zakupu, a także 2 lata gwarancji producenta na zakupione podgrzewacze do kamieni

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...