Znaleziono: 21 produktów.

Kształtki rehabilitacyjne 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Wałki rehabilitacyjne, czyli kliny, kształtki i półwałki

Pragnąć zapewnić w prowadzonym centrum rehabilitacyjnym lub salonie masażu jak najszerszą ofertę oferowanych usług, należy zadbać o wyposażenie salonu w możliwie najszerszy zakres akcesoriów niezbędnych do wykonywania określonych rodzajów ćwiczeń i zabiegów. Jednym z najczęściej wykorzystywanych w rehabilitacji sprzętów są wielofunkcyjne wałki rehabilitacyjne. Dzięki nim możliwe staje się przyspieszenie procesu dochodzenia pacjentów do zdrowia i sprawności. Wykorzystuje się je podczas ćwiczeń, ale także w masażach tradycyjnych i sportowych oraz podczas zajęć gimnastyki korekcyjnej. Wałki do masażu są również niezastąpione do podpierania kolan, kostek lub głowy pacjenta podczas wykonywania zabiegów - pozwala na to ich wielofunkcyjne zastosowanie.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo wałki rehabilitacyjne, nazywane również podgłówkami, półwałki do masażu oraz kliny rehabilitacyjne. Każdy z oferowanych produktów wykonany został z najwyższą starannością, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Pozwala to zagwarantować estetyczny wygląd bez oznak zużycia produktu, nawet po długim czasie użytkowania przez wielu pacjentów. Półwałki rehabilitacyjne, tak jak i wszystkie inne oferowane przez nas akcesoria, wykonane zostały w taki sposób, aby ich czyszczenie nie sprawiało żadnych trudności. Ponadto, dostępne są one w wielu kolorach: beżowym, bordowym, granatowym, zielonym, pomarańczowym, czarnym i białym. Wprawdzie cecha ta nie należy do najważniejszych z medycznego punktu widzenia, jednakże każdy masażysta i terapeuta zabiega o to, by jego salon wyróżniał się wystrojem i urządza go z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły.

Dostępne w naszym sklepie wałki i kształtki do masażu wypełnione zostały pianką poliuretanową oraz pokryte trwałą skórą ekologiczną. Idealnie mieszczą się też do toreb na kółkach, sprzedawanych wraz z łóżkami rehabilitacyjnymi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybraliśmy dla Państwa profesjonalny sprzęt oraz akcesoria, które umożliwiają wyposażenie salonu w wysokiej jakości sprzęt medyczny, zapewniający komfort i bezpieczeństwo pacjentów oraz odznaczający się ciekawym wzornictwem i stylistyką. 

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...