Wałek rehabilitacyjny

Uniwersalny i wygodny wałek rehabilitacyjny, który świetnie sprawdza się w masażu, rehabilitacji oraz gimnastyce korekcyjnej. Wykonany z wytrzymałych materiałów, odporny na intensywne użytkowanie. Mieści się w torbie od stołów do masażu. Jest to wyrób medyczny i oznaczony znakiem CE.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

W magazynie

44,99 zł
brutto

Ilość

Dane katalogowe

Certyfikat CE zgodnie z dyrektywą Rady 93/42 / EWG oraz certyfikat medyczny
Gwarancja 2 lata
Waga 0,45 kg
Tapicerka skóra ekologiczna
Długość 65 cm
Średnica 16 cm
Wypełnienie pianka o dużej gęstości

Więcej informacji

Wałki do masażu MEDIMAS

Świetnie sprawdzają się wałki w masażu rehabilitacji oraz gimnastyce korekcyjnej. Można je wykorzystać do podpierania kolan, stóp, ramion, a także barków pacjenta. Wałek rehabilitacyjny z pianki może służyć jako pomoc do pozycjonowania i ćwiczeń. Przyda się też w trakcie masażu do podparcia nóg, kostek lub głowy. Uniwersalny rozmiar pozwala na wykorzystanie wałków do wielu zadań. Wytrzymała skóra ekologiczna, staranne szwy oraz pianka odporna na odkształcenia powoduje, że klin rehabilitacyjny jest odporny na intensywne użytkowanie. Wysoką jakość wykonania potwierdza oznakowanie znakiem CE oraz klasyfikacja kształtek rehabilitacyjnych jako wyrób medyczny. Oferowany wałek rehabilitacyjny mieści się w torbie dostarczanej ze stołami do masażu PROSPORT i ULTRA. Kształtki do masażu są dostępne w kolorach naszych stołów. Podczas ćwiczeń na ziemi zalecamy stosowanie materaca rehabilitacyjnego REHAMAT.

Czyszczenie wałka do masażu

Zazwyczaj odbywa się za pomocą zwykłych środków dezynfekujących. Polecamy środek dezynfekujący o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym dostępny w naszym sklepie. Nasz produkt myjący nie ma negatywnego wpływu na powłokę.

Produkty powiązane

 • 599,00 zł W magazynie

  Kolor

  Profesjonalny, aluminiowy stół do masażu ULTRA3 to bardzo wytrzymały, trzy-sekcyjny stół, którego rama w całości została wykonana z aluminium. Zapewnia dużą stabilność oraz wysoką wytrzymałość na intensywne użytkowanie. W zestawie znajduje się torba z kółkami oraz niezbędne ...

  599,00 zł
 • 569,00 zł W magazynie

  Kolor

  Drewniany dwusekcyjny stół do masażu z grubą pianką i aluminiowym zagłówkiem. Najlepsze materiały użyte w produkcji sprawiają, że stół prezentuje się wyjątkowo. Doskonale sprawdza się jako stół stacjonarny, jest szeroki i stabilny. W zestawie niezbędne akcesoria oraz torba ...

  569,00 zł
 • 469,00 zł W magazynie

  Kolor

  Dwusegmentowy, drewniany stół do masażu o wytrzymałej konstrukcji. Przeznaczony do masażów, zabiegów rehabilitacyjnych oraz kosmetycznych. W zestawie torba transportowa z kółkami oraz niezbędne akcesoria. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  469,00 zł
 • 17,99 zł W magazynie

  Rozmiar

  Jednorazowe, higieniczne, miękkie prześcieradło wykonane z włókniny. Chroni tapicerkę leżanki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. W przeciwieństwie do papieru nie rozmaka i nie rozrywa się. Przeznaczone do gabinetów masażu, lekarskich, zabiegowych i do SPA.

  17,99 zł

Recenzje

Napisz recenzję

2 innych produktów w tej samej kategorii: