Klękosiad rehabilitacyjny Orion

Prosty w obsłudze klękosiad Orion, które stabilizuje i wzmacnia pozycję miednicy i odcinka lędźwiowego. Pozwala na zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie bólu kręgosłupa podczas siedzenia. Posiada trzystopniową regulację, która pozwala na odnalezienie najwygodniejszej pozycji.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

W magazynie

329,00 zł
brutto

Ilość

Dane katalogowe

Model ORION
Typ Składane
Dostępne kolory beżowy, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, czarny, biały
Certyfikat CE zgodnie z dyrektywą Rady 93/42 / EWG oraz certyfikat medyczny
Gwarancja 2 lata
Max. obciążenie robocze 100 kg
Waga 5,2 kg
Tapicerka skóra ekologiczna
Grubość pianki 7,5 cm
Regulowana wysokość 58 - 65 cm
Wysokość / rozmiar siedziska 58 - 65 cm / 41 x 25 cm
Oparcie na nogi 45 x 25 cm

Więcej informacji

Klękosiad Orion

Świetna alternatywa dla klękosiada lub fotela biurowego. Klęcznik został zaprojektowany przy współpracy z fizjoterapeutami. Już przy pierwszym użyciu pozwala zapomnieć o bólu kręgosłupa. Siedzenie na klęczniku wymusza stabilizującą i wzmacniającą pozycję miednicy, odcinka lędźwiowego, całych pleców i szyi. Część ciężaru zostaje przeniesiona na kończyny dolne w celu odciążenia kręgosłupa.
Wykonanie z drewna bukowego, trwałej skóry ekologicznej oraz gęstej pianki sprawia, że klęcznik jest odporny na codzienne użytkowanie. Jest to idealne krzesło nie tylko do długiego siedzenia przy biurku, ale także do oglądania telewizji i wykonywania innych czynności siedzących. Po kilku dniach używania klękosiadu ORION twoje mięśnie przyzwyczajają się do niego i zapomnisz o tradycyjnym krześle. Będziesz mógł bardziej skoncentrować się na pracy i zapomnieć o bólu pleców. Odpowiedni dla dorosłych i dzieci (wysokość ciała 145–195 cm). Dostępne w różnych kolorach.

Produkty powiązane

Recenzje

Napisz recenzję

2 innych produktów w tej samej kategorii: