Materac rehabilitacyjny 120 x 200 cm

Trzyczęściowy składany materac do masażu o szerokości 120 cm i 200 cm długości po rozłożeniu. Wykonany ze skóry ekologicznej pierwszej klasy. Zastosowana w nim pianka o grubości 4 cm sprawia, że jest bardzo wygodny. Posiada certyfikat jakości. Do materaca torba do transportu gratis!

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

Aktualnie brak na stanie

258,99 zł
brutto

Dane katalogowe

Gwarancja 2 lata
Waga 8,4 kg
Tapicerka skóra ekologiczna
Grubość pianki 4 cm
Długość 200 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 5 cm
Wypełnienie pianka o dużej gęstości
Wymiary po złożeniu 68 cm x 200 cm x 15 cm

Więcej informacji

Trzyczęściowy składany materac rehabilitacyjny przeznaczony do wykonywania ćwiczeń na ziemi oraz masażu relaksacyjnego lub erotycznego. Mata zapewnia komfort podczas masażu lub ćwiczeń. Zastosowana pianka nie odkształca się, a skóra ekologiczna jest odporna na zużycie, co potwierdza oznakowanie CE oraz certyfikat medyczny. Mata rehabilitacyjna jest łatwa w utrzymaniu czystości, czyszczenie odbywa się za pomocą zwykłego środka dezynfekującego typu Voigt VC 430. Po złożeniu i można ją wygodnie transportować w naszej torbie z paskiem na ramię, znajdującej się w zestawie. Do masażu Nuru i masażów z dużą ilością olejków polecamy nasze prześcieradło nieprzemakalne z włókniny.

Dlaczego warto kupować w sklepie Medimas.

Produkty powiązane

  • 299,00 zł W magazynie

    Zestaw składający się z polerowanych, bazaltowych kamieni. Przeznaczony do masażu całego ciała w celu zmniejszenia stresu, zwiększenia odporności oraz stymulacji krążenia krwi. Kamenie mają gładką powierzchnię i długo utrzymują ciepło. W zestawie eleganckie, bambusowe pudełko ...

    299,00 zł

Recenzje

Napisz recenzję