Stoły do masażu

Stoły do masażu

Jeśli prowadzisz gabinet rehabilitacyjny, gabinet masażu, salon kosmetyczny lub salon SPA z pewnością wiesz, jak duże znaczenie może mieć wybór odpowiedniego stołu do masażu. Różnych modeli jest naprawdę wiele, a każdy z nich wyróżnia się innymi cechami. Jak więc wybrać ten najlepszy? Dobry stół do masażu powinien przede wszystkim zapewniać wygodę klientowi oraz ułatwiać pracę masażyście. Bardzo dużym ułatwieniem może okazać się regulacja wysokości stołu do masażu. Dodatkowo dobrze jeśli będzie on posiadał specjalny zagłówek lub otwór na twarz, który zagwarantuje klientowi dużą wygodę w trakcie wykonywania zabiegu.

Jak dobrać szerokość stołu do masażu?

Właśnie dlatego bardzo istotne będzie wybór odpowiedniej szerokości stołu, która zapewni wygodny dostęp do pacjenta, ale i sprawi, że klient podczas zabiegu będzie mógł wygodnie na nim leżeć. Zbyt wąski stół do masażu sprawi, że pacjent, aby utrzymać się na stole, będzie przyjmować mniej wygodną pozycję oraz może dodatkowo spinać mięśnie, aby ustabilizować swoją pozycję. To sprawi, że masażysta będzie miał duży problem, aby doprowadzić do zrelaksowania mięśni u pacjenta. W przypadku pracy fizjoterapeuty, zbyt wąski stół do masażu może utrudnić odpowiednią pracę nad uszkodzonymi mięśniami, co może przełożyć się na brak efektów rehabilitacyjnych. Zbyt szeroki stół będzie natomiast bardzo wygodny dla klienta, jednak masażysta lub rehabilitant będzie miał utrudniony dostęp do klienta. To sprawi, że ciężko będzie prawidłowo wykonać pewne elementy zabiegów masażu. Zastanów się jaki rodzaj zabiegów wykonujesz najczęściej, na tej podstawie podejmij decyzje co do rozmiaru stołu do masażu, jaki wybierzesz do swojego gabinetu.

Na co jeszcze zwracać uwagę podczas zakupu stołu do masażu?

Stół do masażu powinien być wykonany z trwałych materiałów, które będą bardzo wytrzymałe. Warto pamiętać o tym, że podczas codziennej pracy stół przez długi czas będzie poddawany obciążeniu w postaci masy ciała pacjenta. Stoły do masażu wykonane ze słabej jakości oraz z nieodpowiednich materiałów mogą zwyczajnie nie wytrzymać tej próby. Warto pamiętać, że to właściciel salonu odpowiada za zapewnienie bezpieczeństwa klientowi. Stół do masażu powinien być też bardzo stabilny. Podczas wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych oraz masażu bardzo często używa się większej siły, która w przypadku masywnego stołu nie będzie miała wpływu na jego stabilność. Stół do masażu powinien być też wykonany z wysokiej jakości materiałów, które będą odporne na szybkie zużywanie. Przede wszystkim pokrycie stołu powinno być wykonane z materiałów, które nie będą niszczyć się od produktów do

Dlaczego warto rozważyć zakup składanego stołu do masażu?

Prowadzisz gabinet rehabilitacyjny lub salon masażu, ale nie dysponujesz zbyt dużą powierzchnią? Jeśli tak, to składane stoły do masażu to idealny produkt do Twojej firmy. Dzięki swojej składanej konstrukcji w chwili, gdy nie będzie potrzebny do pracy, będziesz mógł go po prostu złożyć. Wtedy nie będzie zajmować zbyt dużo miejsca na małej powierzchni. To bardzo dobre rozwiązanie do gabinetów rehabilitacyjnych, które po wykonaniu masażu lub terapii manualnej, prowadzą też ćwiczenia z klientem, które dodatkowo mają przyśpieszyć powrót do zdrowia. Składane stoły do masażu to też świetne rozwiązanie dla osób, które swoje usługi chcą świadczyć dodatkowo w domach klientów. Niektórzy klienci ze względu na swój stan zdrowia mogą mieć duży problem z dotarciem do gabinetu rehabilitacyjnego, dlatego też poszukują osób, które oferują wizyty domowe. Składany stół idealnie sprawdzi się podczas transportu, nie zajmując zbyt dużo miejsca w samochodzie.

Jak wybrać stół do masażu na wizyty u pacjentów?

Jeśli wykonujesz masaże lub zabiegi w domach u pacjentów, będziesz potrzebować stołu do masażu, który jest składany i łatwy w transporcie. Powinien bez problemu mieścić się w zwykłym samochodzie. Stół do masażu przeznaczony do wizyt domowych powinien być też lekki. W końcu będziesz go musiał zabierać na wszystkie wizyty u pacjentów. Jeśli jednak chcesz kupić masywy stół do masażu, który będzie też ciężki, upewnij się, czy do stołu do masażu dołączony jest odpowiedni pokrowiec z kółkami. To bardzo duże ułatwienie, które pozwala na prowadzenie ciężkiego stołu na kółkach. Wiemy jak duże znaczenie, ma odpowiednia torba na wizyty domowe, dlatego wszystkie stoły do masażu w naszej ofercie posiadają w zestawie torby do transportu.

Dlaczego warto kupić nasze stoły do masażu?

Stoły do masażu dostępne w ofercie naszego sklepu zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wysoką wytrzymałość. Stoły do masażu poprzez odpowiednią funkcjonalność ułatwiają pracę rehabilitantów oraz masażystów. Zapewniają też komfort pacjentowi, który podczas zabiegu może wygodnie się ułożyć, a w razie potrzeby podczas masażu będzie mógł odpowiednio się zrelaksować. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych podczas produkcji sprawiło, że sprzedawane przez nas stoły cechują się najwyższą wytrzymałością, na którą udzielamy 2-letniej gwarancji.

Související produkty