Prześcieradła jednorazowe

Prześcieradła jednorazowe

Jeśli na co dzień jesteś właścicielem firmy, której działalność polega na prowadzeniu gabinetu lekarskiego, gabinetu fizjoterapii, salonu urody, salonu spa lub gabinetu zabiegowego, z pewnością wiesz, jak ważne jest zachowanie odpowiedniej higieny pracy. Tego typu placówki muszą gwarantować klientom oraz pacjentom wysoką higienę, oraz komfort. Wiemy, jak dużo czasu może zająć czyszczenie wszystkich powierzchni, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy jednorazowe prześcieradła z włókniny, które mogą okazać się niezwykle pomocne.

Kiedy wykorzystuje się jednorazowe prześcieradła z włókniny?

Ten rodzaj zabezpieczenia najlepiej sprawdza się podczas wykonywania zabiegów suchych oraz niejałowych. Jednorazowe prześcieradła z włókniny są znacznie lepszym rozwiązaniem niż te wykonane z ręczników papierowych. Przede wszystkim nie rozdzierają się w trakcie zabiegu i nie przyklejają się do ciała pacjenta, co ułatwia zmianę pozycji leżącej w trakcie wizyty. Jeśli jednak w Twojej ofercie znajdują się zabiegi z wykorzystaniem olejków lub kosmetyków, powinieneś rozważyć zakup nieprzemakalnych jednorazowych prześcieradeł z włókniny. Pozwoli ona na higieniczne wykonanie zabiegu, oraz zabezpieczy łóżko do masażu przed tłustymi śladami z olejków lub kosmetyków. Dla dodatkowego komfortu, w przypadku łóżek posiadających otwór na twarz, możesz też skorzystać z jednorazowych podkładów pod twarz, które posiadają specjalny otwór.

Kto może korzystać z jednorazowych prześcieradeł z włókniny?

Jednorazowe prześcieradła wykonane z miękkiej włókniny to produkty kierowane przede wszystkim do jednostek medycznych takich jak: szpitale, gabinety lekarskie oraz zabiegowe. Najczęściej stosuje się je w trakcie badań lub zabiegów jako higieniczne i wygodne zabezpieczenie łóżek, kozetek oraz foteli zabiegowych przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Co najważniejsze zapewniają one też wysoką higienę pacjentom, gdyż na każdy zabieg rozwija się nowy kawałek prześcieradła jednorazowego. Prześcieradła z włókniny można też wykorzystywać do zabezpieczania specjalistycznego sprzętu medycznego przed kurzem i wilgocią. Dzięki specjalnie przygotowanym miejscom do rozrywania, bez problemu będzie można dopasować ich długość do każdego przedmiotu lub urządzenia. Świetnie sprawdzają się również jako jednorazowe zabezpieczenie łóżka lub materaców. Można korzystać z nich też podczas wykonywania czynności higienicznych takich jak micie pacjentów przy pomocy specjalistycznych środków na przykład w postaci kremu.

Jednorazowe prześcieradła z włókniny - wykonanie

Materiał, z którego zostały wykonane jednorazowe prześcieradła to włóknina. Jest ona bardzo delikatna, dzięki czemu nie powoduje podrażnień skórnych u pacjentów i klientów. Doskonale przepuszcza powietrze, przez co zapobiegają powstawaniu odleżyn. To sprawia, że idealnie nadaje się również jako podkłady dla osób długo leżących. Prześcieradła jednorazowe z włókniny mogą znaleźć też zastosowanie w domu. Można wykorzystać je na przykład jako jednorazowy, higieniczny podkład podczas przepierania dziecka, który zabezpieczy sofę lub łóżeczko. Mogą okazać się bardzo przydatne również w salonach fryzjerskich, gdzie można wykorzystać je jako zabezpieczenie fotela lub ubrania klienta przed ochlapaniem farbą, lub innymi kosmetycznymi specyfikami. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż wykorzystywanie zwykłych, klasycznych ręczników, które nie tylko wymagają częstego prania, ale w przypadku poplamienia muszą być wymieniane na nowe.

Jakie są zalety jednorazowych podkładów z włókniny?

Zdecydowanie największą zaletą jednorazowych prześcieradeł z włókniny jest wysoka higiena, jaką zapewniają. Jednorazowe podkłady z włókniny mają bardzo szerokie zastosowanie i są zdecydowanie tańsze niż alternatywne rozwiązania. Zwykłe ręczniki wymagałyby regularnego prania oraz wymiany na nowe w przypadku poplamienia. Ręczniki papierowe za to bardzo często się rwą i w trakcie wizyty klienta trzeba je kilkukrotnie wymieniać. Jednorazowe prześcieradła z włókniny z powodzeniem sprawdzą się też w domu, w jednostkach szpitalnych, czy salonach piękności. W ofercie naszego sklepu dostępne są w przeróżnych rozmiarach, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dopasować je do potrzeb. Bez problemu dobierzesz je na przykład do szerokości łóżka do masażu. Jednorazowe prześcieradła z włókniny bardzo dobrze chronią łóżka, materace, kozetki, oraz wrażliwe sprzęty medyczne. Zapewniają też wysoką higienę oraz komfort. Ze względu na najwyższą jakość wykonania pomogą Ci spełnić nawet najbardziej restrykcyjne wymogi dotyczące sterylności i higieny.

Související produkty