Znaleziono: 13 produktów.

Akcesoria do masażu 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Akcesoria do masażu, rehabilitacji, salonu kosmetycznego

Prowadząc salon SPA lub gabinet kosmetyczny szczególną uwagę należy zwrócić na komfort klientów oraz spełnianie przez salon wszelkich norm i wymogów bezpieczeństwa i higieny. Ponadto należy wyposażyć go we wszelkie niezbędne do wykonywania zabiegów i rehabilitacji akcesoria. Bez nich bowiem żadna z oferowanych usług nie zostanie wykonana w sposób prawidłowy i kompleksowy, a jednocześnie gwarantując odpowiednie bezpieczeństwo pacjenta. Bez względu na to, czy wykonywać będziemy jedynie masaże, czy też rehabilitujemy pacjentów, potrzebne są nam specjalne produkty przeznaczone do świadczenia tego rodzaju usług.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szereg produktów przeznaczonych do masażu i rehabilitacji, wykonanych z największą starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Oferujemy składane taborety z drewna, wykończone wysokiej jakości materiałem dostępne w różnych kolorach, a także akcesoria salonów kosmetycznych i akcesoria do masażu. Naszym klientom proponujemy także fartuchy i klapki jednorazowe. Zakupić można też u nas bieliznę jednorazową, w tym majtki jednorazowe oraz damskie stringi higieniczne i męskie bokserki.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w akcesoria?

Dbałość o miejsce pracy oraz wygląd salonu kosmetycznego nie pozostaje bez znaczenia dla prowadzonej działalności. Warto pamiętać, że każdy klient zwraca uwagę na to, czy salon jest czysty i higieniczny. Jeśli nie będzie miał w tym zakresie zastrzeżeń oraz będzie zadowolony z jakości zabiegu, najprawdopodobniej z przyjemnością powróci w przyszłości na kolejny zabieg. W profesjonalnych salonach nie liczy się wyłącznie wyposażenie, ale również dobrej jakości preparaty, dzięki którym można zachować absolutną czystość i sterylność pomieszczeń. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się płyny dezynfekujące i profesjonalne mydła do rąk.

Umożliwiamy też zakup innych akcesoriów do rehabilitacji, dzięki którym przebiegać będzie ona w sposób sprawny i zgodny ze wskazaniami medycznymi. Znajdą u nas Państwo jednorazowe, higieniczne podgłówki na stół do masażu - w różnych formach, rozmiarach oraz kolorach. Podgłówki te nie kleją się do ciała i włosów, nie rozrywają się oraz nie przemakają. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania. Życzymy udanych zakupów!

Newsletter
Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!
Opinie o nas
Opinie o sklepie Medimas Opinie w sklepie Medimas w serwisie Okazje.info
Okazje.info
Pobieranie danych...