Moksa bezdymna

Bezdymna i bezzapachowa moksa. Wykorzystywana do zabiegów ogrzewania wybranych punktów na ciele pacjenta. Pomaga zmniejszyć ból stawów oraz mięśni. Dobrze sprawdza się przy leczeniu bezsenności i problemów z pamięcią i koncentracją.

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Producent:

W magazynie

24,99 zł
brutto

Ilość

Więcej informacji

Moksa bezdymna

Oryginalna moksa bezdymna i bezwonna. Sprasowane węglowe moksy są idealną alternatywą do użytku w małych, niewentylowanych pomieszczeniach. Ekonomiczne opakowanie zawiera więcej cygar w jednym kartoniku. Nasze węglowe moksy nie pękają. Zaleca się przechowywanie w suchym i chłodnym miejscu.

Przeciwwskazania: gorączka, ciąża, menstruacja, wysokie / niskie ciśnienie, nadczynność tarczycy, ostre zapalenia, alergia na piołun. Nie zaleca się moksowania twarzy, szczególnie w okolicy oczu.

Moksoterapia jest terapeutyczną metodą wywodzącą się z medycyny chińskiej. Polega na pobudzaniu ciepłem punktów akupunkturowych. Długotrwała stymulacja wzmacnia odporność, dodaje sił witalnych i ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Pomaga w leczeniu bólu, depresji oraz chronicznego zmęczenia. Przed rozpoczęciem terapii trzeba moksę zapalić. Gaszenie zaleca się poprzez ograniczenie dostępu powietrza, na przykład za pomocą wygaszacza dostępnego w naszym sklepie. Nie powinno się gasić wodą. Moksoterapię można przeprowadzać w warunkach domowych. Do tego trzeba posiadać wiedzę, które punkty akupunkturowe ogrzewać i znać ich umiejscowienie.

Parametry techniczne

Kod produktu M3B M3A
Materiał moksa bezdymna
Ilość sztuk w opakowaniu 10 szt 30 szt
Długość 12 cm 12 cm
Średnica 1,2 cm 0,8 cm
Waga 1 cygara 14 g 4,5 g
Czas dojrzewania 3-4 lata
Czas palenia 100-120 min 50-60 min

W naszej ofercie znajdą państwo również bańki chińskie ogniowe i bezogniowe. W przypadku zainteresowania większą ilością oferujemy atrakcyjne rabaty.

Kilka powodów, dla których warto dokonać zakupu w sklepie Medimas

Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje prokonsumencki regulamin. W sytuacjach problematycznych, zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie korzystne dla obu stron.

Naszą rzetelność potwierdzają pozytywne opinie na portalu okazje.info

Instrukcja w języku polskim jest dostępna online. W przypadku zgubienia, można ją pobrać na stronie karty produktu.

W razie niezadowolenia z zakupu nieużywany produkt można zwrócić lub wymienić do 30 dni od daty doręczenia paczki.

Produkty powiązane

 • 439,00 zł W magazynie

  Kolor

  Trzysegmentowy, drewniany stół do masażu o wytrzymałej konstrukcji. Regulowana sekcja ułatwia przyjęcie odpowiedniej pozycji nóg lub tułowia. W zestawie torba transportowa z kółkami oraz miejscem na wałek lub prześcieradło. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  439,00 zł
 • 69,99 zł W magazynie

  Kolor

  Uniwersalny i wygodny wałek rehabilitacyjny, który świetnie sprawdza się w masażu, rehabilitacji oraz gimnastyce korekcyjnej. Wykonany z wytrzymałych materiałów, odporny na intensywne użytkowanie. Mieści się w torbie od stołów do masażu. Jest to wyrób medyczny i oznaczony ...

  69,99 zł
 • 14,99 zł W magazynie

  Rozmiar

  Jednorazowe, higieniczne, miękkie prześcieradło wykonane z włókniny. Chroni tapicerkę leżanki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. W przeciwieństwie do papieru nie rozmaka i nie rozrywa się. Przeznaczone do gabinetów masażu, lekarskich, zabiegowych i do SPA.

  14,99 zł
 • 4,00 zł W magazynie

  Średnica

  Szklana bańka do masażu i tradycyjnej chińskiej terapii. Wykonana z hartowanego szkła, odpornego na wysoką temperaturę. Można stawiać je na ważnych punktach akupunkturowych i wspomagać proces leczenia przeziębień, zapaleń i bólów mięśni.

  4,00 zł

Recenzje

Napisz recenzję

8 innych produktów w tej samej kategorii: