Złota moksa 10 szt.

Moksa to potoczna nazwa rośliny, która posiada wiele wyjątkowych właściwości terapeutycznych oraz uśmierzających ból. Zabieg z wykorzystaniem moksy polega na ogrzewaniu wyznaczonych punktów na ciele pacjenta. Dostępna jest w kształcie cygar o długości 20cm, w opakowaniu znajduje się ich 10.

Indeks: M1G

Stan: Nowy produkt

Producent:

W magazynie

24,99 zł
brutto

Ilość

Więcej informacji

Atrhemisium Moxae to roślina potocznie nazywana moksą jest znana od wielu lat ze swoich wyjątkowych właściwości terapeutycznych i usuwających ból. Jest doceniana przede wszystkim przez medycynę Wschodu, która od wielu wieków stosuje ją powszechnie do wykonywania zabiegów, które mają na celu uśmierzenie bólów o charakterze reumatycznym. Jednak na przestrzeni czasu metody stosowania moksy znacznie się zmieniły. Na początku punkty na skórze człowieka były zwyczajnie przypalane za pomocą rozpalonego cygara z moksy. Dziś nie stosuje się już tak drastycznych metod, a jedynie ogrzewa wyznaczone uprzednio punkty na skórze pacjenta. Moksa posiada też właściwości o charakterze przeciwskurczowym. Zabiegi z wykorzystaniem moksy wskazane są przede wszystkim jako działanie profilaktyczne w przypadku stanów przewlekłego zmęczenia, stresu oraz spadku odporności. Pomaga w walce z bezsennością, kłopotami z koncentracją oraz pamięcią. Leczenie moksą stosuje się za to w przypadkach bólu mięśni, stawów, problemów trawiennych, małych zmian na skórze oraz halluksów. Warto pamiętać jednak o tym, że moksy nie powinno się stosować w przypadku gorączki, miesiączki, ciąży, częstoskurczu serca lub nadciśnienia tętniczego. Moksę kupuje się w kształcie cygara o długości 20 cm. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

Produkty powiązane

 • 549,00 zł W magazynie

  Kolor

  Trzysegmentowy, drewniany stół do masażu o wytrzymałej konstrukcji. Regulowana sekcja ułatwia przyjęcie odpowiedniej pozycji nóg lub tułowia. W zestawie torba transportowa z kółkami oraz miejscem na wałek lub prześcieradło. Wysoką jakość produktu potwierdza oznakowanie CE.

  549,00 zł
 • 59,99 zł W magazynie

  Kolor

  Uniwersalny i wygodny wałek rehabilitacyjny, który świetnie sprawdza się w masażu, rehabilitacji oraz gimnastyce korekcyjnej. Wykonany z wytrzymałych materiałów, odporny na intensywne użytkowanie. Mieści się w torbie od stołów do masażu. Jest to wyrób medyczny i oznaczony ...

  59,99 zł
 • 17,99 zł W magazynie

  Rozmiar

  Jednorazowe, higieniczne, miękkie prześcieradło wykonane z włókniny. Chroni tapicerkę leżanki oraz zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegów. W przeciwieństwie do papieru nie rozmaka i nie rozrywa się. Przeznaczone do gabinetów masażu, lekarskich, zabiegowych i do SPA.

  17,99 zł
 • 3,00 zł W magazynie

  Średnica

  Szklana bańka do masażu i tradycyjnej chińskiej terapii. Wykonana z hartowanego szkła, odpornego na wysoką temperaturę. Można stawiać je na ważnych punktach akupunkturowych i wspomagać proces leczenia przeziębień, zapaleń i bólów mięśni.

  3,00 zł

Recenzje

Napisz recenzję

10 innych produktów w tej samej kategorii: